Klocki to chyba najbardziej uniwersalna zabawka jaka towarzyszy naszym dzieciom. To właśnie na klockach maluchu uczą się chwytać przedmioty, pełnią one zatem podwójną rolę zapewniają rozrywkę i zabawę oraz wspomagają rozwój naszych dzieci.

Od malucha do przedszkolaka

Dla najmłodszych dzieci najlepsze będą klocki o dużym gabarycie, miękkie, tak aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy, lub przypadkiem nie połknęło małego elementu, każdy rodzic chyba wie jak chętnie maluszki próbują wszystko zjadać co tylko mają w zasięgu ręki. Starsze dzieci mogą zainteresować się bardziej skomplikowanymi zestawami, których do wyboru jest spora ilość. Dedykowane serie klocków star wars, ninjago i wiele innych światów przeniesionych w świat klocków lego to nie lada gratka dla każdego dziecka. Wystarczy tylko wiedzieć czym aktualnie malec jest zafascynowany i zakupić odpowiedni zestaw.

Zabawa dla całej rodziny

Olbrzymie zestawy klocków jakie można zakupić plus dodatkowe komplety, które rozszerzają podstawowy zestaw gwarantują zabawę dla całej rodziny na wiele godzin. Ułożenie jednego zestawu plus kilku dodatków może zająć nawet kilka godzin, godzin które możemy spędzić wspólnie z naszymi dziećmi na przedniej zabawie. A tego nigdy za wiele zarówno dla nas, jak i dla naszych maluchów. Gotowe zestawy klocków można zamówić na stronie internetowego sklepu zabawkitotu.pl lub w kilkunastu sklepach stacjonarnych, które można znaleźć tutaj Sklepy z zabawkami świat zabawek – lokalizacje.