Zestawy klocków jakie możemy znaleźć dzisiaj w sklepach mogą przyprawić o zawrót głowy niejednego rodzica. Praktycznie każdej większej premierze filmu czy bajki dla dzieci i młodzieży towarzyszy jego odzwierciedlenie w postaci klocków. Bryluje w tym Lego, które ma wyłączność na większość znanych marek takich jak Disney, lecz konkurencja nie śpi i nadrabia zaległości.

Od najmłodszych lat

                Co prawda dla najmłodszych dzieci nie możemy kupować wyżej wymienionych zestawów, z uwagi że zawierają one zbyt małe elementy, które maluch mógłby po prostu połknąć. A tego nie chce chyba żaden rodzic. Rozwiązaniem są tutaj zestawy klocków dedykowane właśnie dla najmłodszych odbiorców, atestowane, w stu procentach bezpieczne. Bawią a zarazem rozwijają nasze pociechy. Można połączyć przyjemne z pożytecznym. Dziecko będzie się bawić i jednocześnie poznawać kształty i kolory. Podwójna korzyść dla nas i dla dzieci.

Coś dla przedszkolaka

Wybór zestawów klocków dla starszaków jest dużo większy, do kupienia i zbudowania są całe filmowe i bajkowe światy. Dużym ułatwieniem dla kieszeni rodziców jest to, że nie muszą kupować wszystkiego od razu. Każdy zestaw posiada szereg rozszerzeń, które można zakupić w późniejszym terminie. Zabawa i zajęcie na długi czas dla dziecka i rodzica. Wszystkie zestawy dostępne na rynku można zamówić w sklepie internetowym zabawkitotu.pl lub skorzystać z któregoś ze sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce, sklepy z zabawkami świat zabawek – lokalizacje.